مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کاسه نبات ممتاز یزد با حداکثرترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاسه نبات در کجابیشترین کاربرد را داردکاسه نبات در چه اشکال هایی ساخته می شوندکاسه نبات چگونه تولید می شود
کاسه نبات

فروش کاسه نبات امروزه در همه جای ایران بخصوص در یزد بیشترین طرفدار را دارد،  برای خرید و فروش انواع نبات در یزد، اصفهان، تهران، مشهد می توانید از کارخانه تولید با بهترین و حداکثر ترین کیفیت به طور مستقیم دریافت نمایید.

امروزه یکی از دغدغه های خریداران نبات به کیفیت نبات است که به علت زیاد شدن تولید های بی کیفیت و استفاده از مواد ضرر رسان و برای خوشگل کردن نبات و در نهایت برای جلب توجه می باشد که بتوانند فروش بیشتری داشته باشند، به همین علت خریداری نبات از فروشگاه های معتبر الزامی می باشد.

حالا کمی به کاسه نبات بپردازیم که این نوع نبات چه کاربردی دارد.

کاسه نبات در کجابیشترین کاربرد را دارد

این مدل نبات از قدیمی ترین و سنتی ترین نوع نبات ها می باشد، که از این نبات بیشتر برای تزئینات سفره ها و مخصوصا سفره عقدها استفاده می شود و استفاده کردن نبات در سفره ی عقد نشانه ی شیرینی زندگی و استوار بخشیدن به آن می باشد.

کاسه نبات در چه اشکال هایی ساخته می شوند

شاخه نبات به صورت خوشه ای، شاخه ای ، پرده ای تولید می شود که با قالب های دلخواه می توان این نبات را در شکل های گوناگون به صورت درخت، گل، برگ می توان تولید کرد این کار توسط استاد کار صورت می گیرد که نخ داخل نبات را تزئیین می کند تا نبات مورد نظر به شکل دلخواه خود در بیاید.

کاسه نبات چگونه تولید می شود

اولین مرحله بستن نخ در قالب نبات می باشد که با استفاده از فوت و فن این مرحله توسط استاد کار نخ قالب گیری می شود و بعد شربت از قبل درست شده را در داخل قالب ریخنه تا به درجه خاص خود برسد، داخل هر ظرفی که ریخته شود دقیقا به همان شکل در می آید که می توان در طرح های مختلفی تولید کرد.

توجه داشته باشیم که در هنگام خارج کردن قالب که به صورت کریستالی خشک شده به آرامی در بیاریم تا شکسته نشوند، و این پروسه کریستالی و خشک شدن بعد از سه الی چهار روز اتفاق می افتد.

این توضیحات از زبان استاد مصطفی سجادی تولید کننده ی نبات می باشد که ایشان می گویند کاسه نبات سنت دیرینه از قدیمی ترین هنر در نبات سازی به شمار می رود.

در حال حاضر از هزاران نبات ریز سنتی و صنعتی انگشت شمار هستند که در این امر واقف هستید.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *