مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید انواع نبات یزدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع نبات یزدیکارخانه تولید نبات در یزد

آیا می توانید انواع نبات یزدی که در کارخانه تولیدی معروف و شناخته شده آن تهیه شده و به بازار عرضه می شود را معرفی کنید؟ آیا می توانید کارخانه تولید نبات یزدی را معرفی کنید؟
نبات انواع مختلفی داشته و هر یک بسته به نوعشان، روش تولید متفاوت و ظاهر گوناگونی هم خواهند داشت. البته می دانید که ماده اولیه تشکیل دهنده تمامی نبات ها، شکر بوده و در برخی از مواقع، اسانس ها و طعم دهنده های مختلفی در تولید نبات به کار گرفته می شوند.
در حالت کلی، می توان گفت که چون نبات اصالتی ایرانی داشته، کارخانه ها و کارگاه های زیاد نبات سازی در ایران فعالیت دارند که بهترین آن ها در شهر یزد مشغول به فعالیت می باشند و می توان به جرات گفت، بهترین نبات تولیدی ایران، از شهر یزد و کارگاه های نبات ریزی آن تهیه شده، و در بازار فروش توزیع می گردد.

انواع نبات یزدی

برای اینکه بیشتر با نبات یزدی آشنا شوید، ابتدا لازم است انواع نبات که در کارخانه و کارگاه نبات ریزی یزد تولید می شود را بشناسید. انواع نبات یزدی عبارت است از:

  • نبات شاخه: نباتی که بلور های آن در اطراف نخ پنبه ای تشکیل شده است.
  • نبات پرده: نباتی که بر روی ظرف های مخصوص به نام پاتیل تهیه شده و از مشخصات بارز آن می توان به ترد و شکننده بودنش اشاره کرد.
  • نبات چوبی: نبات های جدیدی که بلورشان در اطراف نی های چوبی یا پلاستیکی تشکیل می شود و اغلب استفاده مجلسی دارد.
  • نبات مخلوط: بلور های آن در کف پاتیل تشکیل شده و به دلیل غلظت بالایی که دارد، شکنندگی آن سخت است و فروش فله آن در بازار صورت می گیرد.
  • نبات دندانه: همان نبات های نگینی است که در بازار فروش یافت می شود و اغلب استفاده روزانه و مصرف خانگی دارد. دلیل نگینی بودن نبات دندانه، شکننده بودن آن است.
  • نبات پودری: همان خرده های نبات است که از نظر ظاهر، کمی دانه های درشت تری از شکر دارد.

حال که با انواع نبات یزدی آشنا شدید، نوبت این است تا کارخانه و کارگاه های تولیدی نبات در یزد به شما معرفی شود.

نبات یزدی

کارخانه تولید نبات در یزد

با توجه به اینکه نبات یزد از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است، می توان گفت که ده ها کارگاه و کارخانه در شهر یزد وجود دارد که انواع نبات یزدی را به بهترین نحو تولید می کند.
یکی از این کارخانه ها، کارخانه تولید نبات افضلی است که در ایران بسیار شناخته شده بوده و حتی محصولات تولیدی این شرکت را می توان در بازار فروش مواد غذایی کشور های خارجی و همسایه هم پیدا کرد.
از ویژگی های نبات اعلا افضلی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شفاف بودن بلور های نبات
  • حل شدن سریع آن در نوشیدنی های گرم
  • شکننده بودن نبات به دلیل درصد خلوص بالا

و … .
تمامی این ویژگی ها که در نبات افضلی یزد یافت می شود، به دلیل این است که نبات مورد نظر، عاری از هرگونه مواد شیمیایی از قبیل جوهرقند بوده و کاملا طبیعی می باشد. عدم وجود ناخالصی در نبات یزدی که در کارخانه تولیدی نبات افضلی تهیه می شود، دال بر مرغوبیت بسیار بالای نبات مورد نظر خواهد بود.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *