مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش شکلات تافی مغزدار نارگیلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با ترکیبات شکلات تافیکارخانه تولید تافی مغزدار میوه ای

تافی مغزدار ترکیبی از پودر کاکائو یا خمیر کاکائو و پودر قند است که به آن کره کاکائو اضافه شده است. در هر صورت، باید حداقل 35٪ از اجزای کاکائو را در خود جای دهد. همچنین از انواع مختلف مواد مانند شکلات شیر​​، شکلات خشک یا غلات و میوه تفاوت در مغز آن استفاده می شود. قصد خرید این خوراکی خوشمزه را دارید؟ مجموعه ما اقدام به پخش شکلات تافی مغزدار نارگیلی نموده است.

پخش شکلات تافی مغزدار نارگیلی

آشنایی با ترکیبات شکلات تافی

آشنایی با ترکیبات شکلات تافی  مشتقات و ترکیبات ویژه شکلات تافی کاکائو، شکلات و کره کاکائو هستند. البته مواد دیگری نیز در تهیه آن به کار می روند. مانند پودر کاکائو شیرین شده (با یا بدون آرد)، شکلات های مخصوص یا عسل، عصاره مالت، تخم مرغ، قهوه و … شکلات های رژیم شکلات و شکلات پر شده (دومی باید حداقل در ترکیب خود 10٪ شکلات باشد). برخی ترکیبات دیگر شکلات تافی مغزدار:

شکلات تیره: این ماده باید حاوی حداقل 43٪ کاکائو باشد. هرچه محتوای کاکائو بیشتر باشد، طعم آن تلخ تر و در نتیجه قند و چربی ها نیز کمتر می شود.

شیر کاکائو: این تعریف ساده است، از آنجا که شکلات شیر، به همان سادگی، نوع شکلاتی است که شیر به آن افزوده شده است.

شکلات سفید: این محصول با کره کاکائو ، مواد قندی و مواد جامد شیر ساخته شده است.

شکلات با آجیل یا غلات: از شکلات (به تنهایی یا همراه با شیر) حاصل می شود که به آن 8 تا 40 درصد فندق، بادام، گردو، آجیل کاج یا نان تست شده، غلات کامل یا خرد شده اضافه شده است.

شکلات میوه ای: از شکلات یک یا شیر است که بین 5 تا 40 درصد میوه ها به طور کامل یا تکه ای، خشک شده یا شیرینی به آن اضافه شده است. در محیط ما، محبوب ترین و همچنین محبوب ترین تنوع ، شکلات با تکه های پرتقال است.

سهم غذایی شکلات

شکلات  تافی یک غذای بسیار پر انرژی است، یعنی به دلیل داشتن چربی و کربوهیدرات آن (که اکثر آنها قند هستند) مقدار زیادی کالری را به همراه دارد. از دیدگاه تغذیه ای تا فی دارای مشخصات زیر است:

 انرژی (کیلو کالری / 100 گرم) چربی (گرم / 100 گرم) چربیهای اشباع (گرم / 100 گرم) قند (گرم / 100 گرم)

برای غذاهای اضافی، از جمله شکلات تافی، هیچ وعده غذایی توصیه شده ای وجود ندارد. آنچه توصیه می شود این است که در صورت مصرف باید با اعتدال انجام شود. کلمه اعتدال بسیار ذهنی است و تفسیرهای متعددی دارد. با این حال، هیچ کمیتی وجود ندارد که صدمات ناشی از مصرف آن به خوبی مشخص کند. بنابراین تعیین مقدار توصیه شده یا حداکثر محدودیت مصرف را دشوار می کند.

کارخانه تولید تافی مغزدار میوه ای

کارخانه تولید تافی مغزدار میوه ای کارخانه تولید شکلات تافی مغزدار میوه ای ما اقدام به فرآوری این محصولات با بهترین کیفیت نموده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت این محصولات و یا خرید آن ها با ما تماس بگیرید.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *