مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش آبنبات چوبی طرح رنگارنگ گرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه آبنبات چوبی رنگی در خانهفروشگاه آبنبات چوبی رنگارنگ طرح قلب

آبنبات چوبی طرح رنگارنگ، یکی از مواد خوارکی مورد علاقه بسیاری از کودکان می باشد. در تولید این محصول خوراکی از بهترین مواد خوراکی استفاده شده است. مرکز پخش آبنبات چوبی طرح رنگارنگ گرد، محصولات خود را با قیمتی مناسب همراه با بسته بندی های بهداشتی در فروشگاه های مربوطه پخش و عرضه می نماید. هم چنین پخش این آبنبات ها توسط بهترین شرایط صورت می گیرد. شکل ظاهری، طعم خوشمزه و رنگ های متنوع آبنبات چوبی ها موجب استقبال و پخش گسترده این محصول گشته است.

پخش آبنبات چوبی طرح رنگارنگ گرد

طرز تهیه آبنبات چوبی رنگی در خانه

طرز تهیه آبنبات چوبی رنگی در خانه  تهیه آبنبات چوبی رنگی با مواد خوراکی طبیعی در خانه با رعایت نکاتی ساده و اطلاع از روش تهیه آن میسر می باشد. 

برای تهیه آبنبات چوبی رنگی ابتدا می بایست مواد اولیه آن را تهیه نماییم. این مواد عبارتند از: شکر، شربت گلوکز، اسانس خوراکی با طعم دلخواه، چوب آبنبات، دماسنج آبنبات. هم چنین به غیر از این مواد اصلی می توان برای زیباتر شدن ظاهر آن از ترافل های رنگی و یا اسانس هایی با طعم های متفاوت و خوشمزه استفاده نمود. 

بعد از تهیه مواد اولیه لازم، در ابتدا ظرفی پر از یخ را در کنار میز کار قرار می دهیم.

سپس دو کاغذ روغنی را نیز روی سطح مورد نظر پهن می کنیم.

مرحله بعدی آماده سازی مواد می باشد، اول از همه شکر و شربت گلوکزی را که تهیه کرده ایم با هم مخلوط نموده و مقداری آب نیز به آن افزوده و در ظرفی مانند شیر جوش که لبه های بلند داشته باشد میریزیم و روی اجاق با حرارتی ملایم قرارداده و دماسنج را نیز در این مرحله داخل این مواد قرار می دهیم.

مقدار مواد اولیه مورد نیاز بستگی به تعداد آبنبات هایی دارد که می خواهیم تهیه کنیم. در مرحله بعدی حرارت اجاق را بالا می بریم تا مواد موجود جوش آمده و شکر در مخلوط به طور کامل حل شود.

بعد از گذشت زمانی کوتاه که بین ۵ الی ۷ دقیقه می باشد دمای مخلوط می بایست به ۱۵۵ درجه سانتیگراد برسد.

بعد از آن ظرف مخلوط را در ظرف حاوی یخ قرار می دهیم بعد از گذشت چند ثانیه ظرف را خارج کرده و اسانس های خوراکی را به آن اضافه می نماییم.

مرحله بعدی ریختن مخلوط تهیه شده روی کاغذ های روغنی بصورت دایره می باشد.

سپس می توانیم ترافل و یا مواد تزئینی دیگر را روی این مایع پاشیده و در مرحله آخر چوب های آبنبات را در مایع گذاشته و صبر می کنیم تا آبنبات ها خنک شود. 

حال آبنبات چوبی خوشمزه ما برای مصرف آماده است. 

فروشگاه آبنبات چوبی رنگارنگ طرح قلب

فروشگاه آبنبات چوبی رنگارنگ طرح قلب فروشگاه آبنبات چوبی رنگارنگ طرح قلب، محصولات خود را با طعم و رنگ هایی متنوع و فوق العاده خوشمزه در بسته بندی هایی بهداشتی و زیبا عرضه می نماید.

آبنبات های چوبی رنگارنگ طرح قلب با قیمتی بسیار مناسب و مطلوب در این فروشگاه ها به فروش می رسد.

این فروشگاه ها آبنبات های چوبی را در مدل ها و طعم هایی متنوع عرضه می نمایند. تمامی دلایل نام برده در بالا موجب استقبال گسترده از این محصول گردیده است.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *