مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش آبنبات طرح آلمانی کوچک

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه آبنبات چوبی خانگیعرضه مستقیم آبنبات طرح آلمانی کوچک

یکی از خوراکی های مورد علاقه کودکان و حتی بزرگسالان آبنبات های چوبی بوده که در شکل، رنگ و طعم های مختلف در بازار ها وجود دارد و یکی از انواع آن آبنبات طرح آلمانی است.

مرکز پخش آبنبات طرح آلمانی کوچک، آبنبات های آلمانی را در اندازه ها و طعم های مختلف از لیمویی گرفته تا طعم نعنایی، در سراسر کشور پخش می نماید.

مرکز پخش آبنبات طرح آلمانی کوچک

طرز تهیه آبنبات چوبی خانگی

طرز تهیه <a href=آبنبات چوبی خانگی” class=”img-responsive aligncenter”> آبنبات های چوبی  که خوراکی بسیار خوش طعم و محبوبی هستند، طرز تهیه راحتی داشته و تولید آبنبات چوبی خانگی به شرح زیر است؛

  • ابتدا باید مواد اولیه آن را تهیه کرد که عبارت است از شکر، آب و شربت ذرت، بهتر لست که شربت ذرت حتما از نوع سبک باشد تا بهترین آبنبات از آن حاصل گردد.
  • مواد را بر روی حرارت قرار داده و اجازه می دهیم تا بجوشد و تنها کافی است که هنگام جوشیدن هم زده شود.
  • یک دماسنج تهیه کرده و آن را درون مخلوط در حال جوش قرار می دهیم تا دمای آن را بدانیم، مخلوط تا زمانی در حال جوشیدن خواهد بود که به دمای ۱۵۰ درجه سانتی گراد برسد.
  • زمانی که به دمای مورد نظر رسید، مخلوط را از روی شعله برمی داریم تا طعم دهنده های مختلف را به آن اضافه نماییم.
  • طعم و اسانس مورد علاقه را تهیه و به مخلوط اضافه می کنیم تا هم رنگ و هم مزه بهتری از آن حاصل گردد.
  • قالب آبنبات چوبی را برداشته و آن را خوب به روغن آغشته می کنیم، دقت شود که حتما تمامی سطح آن با روغن اسپری گردد، چرا که در غیر این صورت آبنبات از قالب مورد نظر جدا نخواهد شد.
  • یک چوب را درون قالب گذاشته و حال مخلوط را در قالب می ریزیم به طوری که تمامی سطح آن را یکسان پر کند و به این ترتیب اجازه می دهیم تا به خوبی سفت و سخت شود و سپس آن را جدا کرده و می توان به مدت دو الی سه ماه درون یخچال نگه داری کرد.

عرضه مستقیم آبنبات طرح آلمانی کوچک

عرضه مستقیم آبنبات طرح آلمانی کوچک آمار های بسیاری نشان می دهد که در ایران آبنبات های طرح آلمانی کوچک بسیار پر طرفدار بوده و از خرید و فروش بسیار خوبی برخوردار است.

عرضه آبنبات های کوچک طرح آلمانی توسط این مجموعه به صورت مستقیم بوده، به این معنی که از تولیدی به دست مصرف کننده می رسد و حتی عرضه عمده نیز برای آن صورت می گیرد.

برای ارسال آن به سراسر کشور، محصولات مورد نظر علاوه بر بسته بندی و پلمپ کارخانه، دارای بسته بندی جانبی در قوطی های بزرگ نیز بوده تا محصول کاملا سالم به دست متقاضیان برسد.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *