مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت نقل بیدمشک ارومیه

آیا می دانید نقل بیدمشک ارومیه از چه ترکیباتی تشکیل شده است؟ و دارای چه مزایایی نسبت به سایر نقل ها است؟ و با چه قیمت هایی خرید و فروش می شود؟
نقل نوعی شیرینی مغزدار است. که همراه با چایی به جای قند یا شکر استفاده می شود. که از شکر، آب، کرم تارتار، گلاب و طعم دهنده های مختلفی مانند هل، وانیل و عرق بیدمشک تشکیل شده است. نقل بیدمشک یکی از اصلی ترین سوغات های مربوط به شهر ارومیه است.
آشنایی با بیدمشک
بید مشک گلی معطر است، که در ارومیه وجود دارد. که در سال یکبار در اوایل بهار گل می دهد. و نقل هایی که با این گل زیبا تهیه می شود. فقط مربوط به این شهر است. از بیدمشک علاوه بر نقل در تهیه شربت و شیرینی های مختلف نیز استفاده می شود. بید مشک دارای عطر و طعم فوق العاده زیبایی است. که دارای خاصیت های زیادی است. که از جمله می توان به مفید بودن آن در بیماری هایی مانند کم خونی، افسردگی و بیماری های قلبی اشاره کرد.
نقل های بیدمشک به نقل های ابریشمی نیز مشهور هستند. که به خاطر رنگ سفید و ابریشم مانند آن به این نام معروف شده است. در داخل این نقل ها از مغزهای مختلف گردو، بادام، بادام زمینی، نخود بو داده و پسته استفاده می شود. محصول فوق با قیمت های متنوعی خرید و فروش می شود. که قیمت آن در یک سال گذشته دارای نوسان زیادی بوده است. این نقل از محبوب ترین نقل ها در ارومیه به شمار می رود.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *