مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت نقل ابریشمی ارومیه

نقل ابریشمی ارومیه از چه مواد اولیه ای تشکیل می شود؟ و کدام نقل ها دارای قیمت گران تر و ارزش بالایی هستند؟ و بید مشک استفاده شده در این نقل چه تاثیری بر سلامتی افراد دارد؟نقل ابریشمی مخصوص شهر ارومیه است. و طرفداران زیادی در بین مردم دارد. و از سوغاتی های خوشمزه ارومیه به شمار می رود. که در تهیه آن از شکر، کرم تارتار، آب، عرق بیدمشک و خلال بادام استفاده می شود. در پخت آن شیره را تا ۹۰ درصد غلیظ می کنند برای اینکه خشک نشود. و شیره خاصیت خشک بودن خود را از دست دهد.به آن کرم تارتار یا سرکه اضافه می کنند.
نقلی که دارای گرده گل بیدمشک است. و حاوی خلل می باشد به طوری که مغز آن دیده شود. و همچنین شکر استفاده شده در آن ۷ برابر مغز به کار رفته در آن می باشد. مثلاً برای ۷ کیلو مغز بادام باید ۳۰ کیلوگرم شکر مورد استفاده قرار گیرد. دارای ارزش بالایی است. و گران ترین قیمت را خواهد داشت.
عرق بیدمشک تاثیر زیادی بر سلامتی دارد. فشار و قند خون را تنظیم می کند. و برای کسانی که پوکی استخوان دارند، مفید است. و استخوان های آن را تقویت می کند. نقل ابریشمی ارومیه با قیمت های متنوعی در بازار خرید و فروش می شود. و قیمت آن تحت تاثیر عوامل مختلفی در نوسان است.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *