مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت نبات شاخه ای زعفرانی جعبه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع مختلف نباتفروش نبات شاخه ای زعفرانی صادراتی

نبات زعفرانی از هند و پارس سرچشمه می گیرد. نویسندگان عرب نیمه اول قرن نهم، تولید شکر سنگی(نبات) را توصیف کردند و کریستال ها را نتیجه ی خنک شدن محلول های قند اشباع نشده توصیف کردند. امروزه این محصول به همان روش های سنتی و لی در مقادیر عمده تولید می گردد. محبوب ترین نبات نبات زعفرانی است. قصد خرید آن را دارید؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت نبات شاخه ای زعفرانی جعبه ای با ما همراه باشید.

قیمت نبات شاخه ای زعفرانی جعبه ای

آشنایی با انواع مختلف نبات

آشنایی با انواع مختلف نبات انواع مختلف نبات وجود دارد و تنوع زیادی در این محصول است. رایج ترین آن ها نبات های چوبی و نبات های شاخه ای هستند. در ادامه، هریک از آنها را بطور جداگانه ارائه و شرح خواهیم داد:

1- نبات چوبی: این نوع نبات که از زیبایی خاصی برخوردار است و در انتهای دسته چوبی برای استفاده آسان از آن قرار می گیرد، این ویژگی یکی از مزایای این محصول است که باعث می شود آن را برای پذیرایی از میهمانان و همچنین برای استفاده شخصی به راحتی مصرف نمود. این مدل نبات قدمتی طولانی ندارد و با توجه به نیازهای روز از نبات های مختلف تولید می شود. تنوع این محصول در حال حاضر بسیار زیاد است و در انواع مختلفی از طعم دهنده ها از جمله نبات چوبی سفید، نبات چوبی زعفرانی،  نبات چوبی با طعم انواع مختلف:  هل، دارچین،  زنجبیل، چای ترش، چای سبز، گیاه بوورینگ گیاه نعناع، بابونه، آویشن، نعناع و لیموترش است. در انواع مختلف گیاهان و زعفران این محصول عصاره و خواص گیاهی به گیاه افزوده می شود و گیاه هم از نظر طعم و هم از نظر خواص بهبود می یابد.

2- نبات شاخه ای: این شاخه که به عنوان شاخه نبات نیز شناخته می شود، یک نبات با بند با شاخه بلند و بدون چوب است. این نوع نیز در انواع سفید، زعفران و گیاهان تولید می شود. قدمتش از نبات چوبی قدیمی تر است.

3- خرده نبات: نبات های خرد همان جواهرات نباتی است که به دلیل شکنندگی زیاد خرد شده و به دلیل حلالیت خوب آنها عمدتاً برای مصارف خانگی و شیرین کردن چای و سایر نوشیدنی ها مورد استفاده قرار می گیرد. مزیت این نوع نبات این است که نیازی به شکسته شدن نیست و همچنین اقتصادی تر از دو نوع ذکر شده است.

4- نبات تخت: این نوع نبات قطعه ای تخت است که در به صورت دیوار شکل می گیرد و به دلیل غلظت زیاد ماده اولیه باعث می شود گیاه یک تخته تشکیل دهد.

5- پودر نبات: نبات های پودری یا شیرینی های سفیدی به رنگ سفید یا زعفران یا گیاهان معطر هستند که پودر هستند و به دلیل حلالیت بیار بالا در محل های مختلف به جای قند مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش نبات شاخه ای زعفرانی صادراتی

فروش نبات شاخه ای زعفرانی صادراتی مجموعه ما اقدام به فروش نبات شاخه ای زعفرانی با بهترین کیفیت نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این محصول و یا خرید نبات زعفرانی صادراتی با ما تماس بگیرید.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *