مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت آبنبات چوبی استیکر کوچک

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه آبنبات چوبی گردخرید آبنبات چوبی طرح استیکر چشمک

آبنبات از گروه شیرنی جات محبوبی بوده که در نمونه های مختلف تولید می گردد. در واقع یکی از نمونه های موجود و پرطرفدار،  آبنبات چوبی استیکر کوچک می باشد که با توجه به اشکال مختلف آبنبات، شرکت تولید کننده، نوع بسته بندی و نحوه فروش از قیمت های متنوعی برخوردار خواهد بود.

قیمت آبنبات چوبی استیکر کوچک

طرز تهیه آبنبات چوبی گرد

طرز تهیه آبنبات چوبی گرد در واقع آبنبات های چوبی در گروه آبنبات های سخت قرار گرفته که قند موجود در آن ها به صورت بلور می باشد و مواد پایه و تشکیل دهنده آبنبات های چوبی شامل مواد قندی، چربی های نباتی یا حیوانی، سفیده تخم مرغ، جوهر لیمو و شیر می باشد.

و اما فرآیند تولید آبنبات به شرح زیر خواهد بود.

در ابتدا مقداری آب را در پاتیل های بزرگ گرم می کنیم و پس از آن شکر را به آب اضافه کرده و محتویات داخل دیگ را می جوشانیم. پس از آن سفیده تخم مرغ را در آب حل کرده و به محتویات آب و شکر اضافه خواهیم کرد و در این حالت پس از جوشیدن، کف سیاه رنگی بر روی سطح دیگ به وجود می آید و این کف باید توسط کفگیر از سطح محتویات دیگ جمع شده تا شیره ای زلال و یکدست به دست آوریم.

پس از آن، محتویات را از دیگ بزرگ خارج کرده و داخل پاتیل های کوچک تری ریخته و دوباره آن ها را می جوشانیم  تا غلظت محتویات داخل پاتیل بیشتر گردد و در ادامه به محتویات داخل دیگ جوهر لیمو و هر گونه طعم دهنده و سایر افزودنی ها را اضافه کرده تا آبنبات با طعم مورد نظر را به دست آوریم.

پس از آن که شربت به غلظت کافی رسید، باید آن ها را در قالب های مخصوص ریخت.

البته لازم به ذکر است که قالب ها از تنوع بالایی برخوردار بوده و در اشکال و اندازه های مختلف می باشند.

اما برای تولید آبنبات های گرد، لازم است که آن ها را در قالب های گرد مخصوص به این نمونه از آب نبات ها ریخته و سپس در درون آن ها چوب مخصوص به آب نبات را که نی سفت و محکمی بوده را فرو خواهیم کرد.

و در انتها لازم است که به آبنبات چوبی گرد زمان بدهیم تا خنک شده و حالت چسبندگی خود را از دست دهد و پس از این که کاملا خشک شد، آن ها را بسته بندی خواهیم کرد.

خرید آبنبات چوبی طرح استیکر چشمک

خرید آبنبات چوبی طرح استیکر چشمک آبنبات چوبی از تنقلات مورد علاقه کودکان و حتی بزرگسالان بوده و از تنوع بالایی برخوردار خواهد بود و در میان نمونه های موجود، بازار خرید آبنبات چوبی طرح استیکر چشم از رونق خوبی برخوردار بوده و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *