مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت آبنبات فیاض بجنورد عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه آبنبات فیاض بجنوردقیمت آبنبات فیاض بجنورد

آیا می دانستید که آبنبات بجنورد که یکی از شیرینی های مخصوص این شهر به حساب می آید، در کارخانه ای به نام فیاض تولید شده و به بازار به صورع عمده عرضه می شود؟ قیمت آبنبات فیاض بجنورد چقدر است؟
هر شهر و هر منطقه در ایران، نوعی محصول خاص خود را دارد که این محصول در شهر بجنورد، آبنبات می باشد. آبنبات بجنورد که با نام آبنبات شکر پنیر هم در بازار کشور شناخته می شود، خط تولید ساده ای داشته و حتی می توان آن را در کارگاه های نبات سازی هم تهیه و تولید کرد.
با توجه به اینکه کم کم آبنبات بجنورد در بین مردم ایران شناخته شد و به بازار جهانی راه پیدا کرد، کارخانه هایی فعالیت خود را در زمینه تولید آبنبات بجنورد آغاز کردند تا با بسته بندی های مناسب، بتوانند آبنبات بجنورد را به بازار جهانی عرضه کرده و از این راه کسب درآمد کنند.
در ادامه، یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان آبنبات بجنورد در ایران به شما معرفی خواهد شد که انواع و اقسام این آبنبات لذیذ و خوشمزه را در بسته بندی استاندارد و بهداشتی، در اختیار خریداران قرار داده و خوشبختانه توانسته در بازار شناخته شود.

کارخانه آبنبات فیاض بجنورد

همانطور که می دانید، آبنبات بجنورد در بخش شمال شرقی کشور تولید می شود و طبیعیست که تمامی واحد های تولیدی این محصول، در این بخش مشغول به فعالیت باشند. زیرا به هر حال، آبنبات شکر پنیر، در زمره سوغات و محصولات بجنورد به حساب می آید.
یکی از این کارخانه ها که قرار است به عنوان برترین تولید کننده آبنبات شکر پنیر در ایران معرفی شود، کارخانه آبنبات فیاض بحنورد می باشد.
این کارخانه تولیدی با داشتن پرسنل بسیار عالی و باتجربه، مدیریت مقتدر و پابند به ارزش ها که در صنعت تولید مواد غذایی شامل استاندارد ها و بهداشت می باشد و همچنین دستگاه های تولید پیشرفته و …، توانسته است در مدت زمان کم، در بازار فروش شناخته شود.
در ابتدا و در کارگاه های نبات ریزی، آبنبات شکر پنیر به صورت ساده و توسط مواد اولیه شکر و آب تولید می شد. کارخانه فیاض به منظور جذب مشتری از سلایق مختلف، توانسته است که این آبنبات سنتی را در طعم و مزه های مختلفی به بازار عرضه کند.
انواع طعم های آبنبات بجنورد که توسط کارخانه فیاض به بازار راه پیدا کرده است، عبارتند از:

  1. آبنبات هلدار
  2. آبنبات پسته ای هلدار
  3. آبنبات نارگیلی هلدار
  4. آبنبات نارگیلی
  5. آبنبات کنجدی

تمامی این آبنبات ها در بسته بندی های ۲۵۰ گرمی در اختیار علاقمندان قرار می گیرند.

آبنبات فیاض بجنورد

قیمت آبنبات فیاض بجنورد

اگر به فروشگاه های اینترنتی موجود در فضای مجازی سر بزنید، می بینید که اکثراً، آبنبات فیاض بجنورد را در طعم ها و مزه های مختلف دارا می باشند. قیمت هر بسته ۲۵۰ گرمی از آبنبات شکر پنیر بجنورد، بین ۳۵۰۰ تا ۳۷۰۰ تومان تعیین شده است. اما مسلم است که اگر فروشگاه ها و مغازه های عرضه مواد غذایی، اقدام به خرید و فروش عمده آبنبات فیاض بجنورد کنند، می توانند با قیمت کمتری، هر بسته از آبنبات فیاض بحنورد را خریداری نمایند.
البته خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه تولیدی فیاض هم می تواند تاثیر زیادی بر قیمت آبنبات بجنورد داشته باشد. زیرا هرچه که تعداد واسطه ها بیشتر باشد، بالا رفتن قیمت نهایی آبنبات هم میسر خواهد بود.
توجه داشته باشید که از طریق برقراری ارتباط با بخش فروش کارخانه فیاض، می توانید محصول را هم به صورت مستقیم و هم به صورت عمده با قیمت مناسب، تهیه نمایید.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *