مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش نبات چوبی طعم دار بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات نبات خوب چیست؟تولید انواع نبات چوبی گیاهی طعم دار

نبات را میتوان نوعی قند نامید که از نیشکر تولید میشود.

برای تهیه نبات ابتدا شکر را با آب جوش مخلوط کرده و سپس نخ را درون آن قرار میدهند تا با سرد شدن ماده بلورها به نخ بچسبد و تبدیل به قندیل شود که این قندیل همان نبات است.

نبات را در  اصل میتوان نسل قدیم آبنبات های امروزی نامید.

نبات دو نوع دارد:۱.زعفرانی۲.معمولی سفید

نبات را میتوان به صورت شاخه ای تخته ای و چوبی خریداری کرد.بیشترین و پر مصرف ترین نوع نبات ها را میتوان نبات شاخه ای و نبات چوبی نام برد.

امروزه نباب  چوبی را بسیار متنوع تولید میکنند  که بعنوان تزیین نیز مورد استفاده قرار میگیرید  یکی از این نمونه ها نبات چوبی طعم دار است که با طعم ها و رنگ های متنوع تولید و در بازار عرضه میشود.

فروش نبات چوبی طعم دار بسته بندی

مشخصات نبات خوب چیست؟

مشخصات نبات خوب چیست؟ نبات چوبی نباتی است  که ذرات  قند به جای نخ به  یک پایه ای مانند چوب یا پلاستیک چسبیده است در تولید نبات چوبی به جای قرار دادن نخ در میان ماده  آب و شکر غلیظ شده چوب قرار میدهند تا ذرات نبات به چوب بچسبد و شاخه نبات را بر روی چوب تشکیل بدهد.

ویژگی های نبات خوب شفاف بودن آن است که ذرات رنگ شفاف تری دارد و ذرات آن درشت تر است که در هنگام خرید به این خصوصیات توجه کنید و همچنین در موقع خرید به چوب آن توجه کنید که حتما از جنس چوب باشد و پلاستیکی نباشد.

امروزه از نبات شاخه ای در تزیین انواع سفره های عقد و هفت سین به کار میبرند و از نبات های چوبی برای شیرین کردن چای و انواع دم نوش های گیاهی استفاده میشود.

نبات طبع گرمی دارد که برای افراد با طبع سرد و همچنین کسانی ها با خوردن غذای طبع سرد دچار دل درد میشوند با خوردن نبات داغ که طبع گرمی دارد از انواع بیماری ها و دل درد ها جلوگیری میکند.

تولید انواع نبات چوبی گیاهی طعم دار

تولید انواع نبات چوبی گیاهی طعم دار از نبات شاخه ای بعنوان شیرین کردن دم نوش های گیاهی استفاده میکنند که به همین دلیل تولید کنندگان دست به تولید انواع نبات چوبی گیاهی کردند که دیگر نیازی به دم نوش نباشد و با حل کردن نبات درون آب جوش از دم نوش شیرینی برخوردار باشیم.

نبات های چوبی طعم دار در طعم های مختلف هستند و با توجه به طعم گیاهی که برای آن استفاده شده رنگ آن نیز تغییر میکند و زینت بخش سفره ها ما هستند.

برا خرید نبات چوبی طعم دار میتوانید با مشاورین سایت ما تماس گرفته و راهنمایی لازم را جهت خرید خوب دریافت کنید و نبات چوبی را با توجه به ذائقه خود خریداری کنید و در بسته های بسیار زیبا و لاکچری و کاملا بهداشتی تحویل بگیرید.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *