مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش نبات چوبی رنگی فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستور پخت نبات رنگی کارگاه تولید نبات چوبی زعفرانی مشهد

مصرف نبات چوبی از دیرباز در ایران رواج داشته است و معمولا از آن برای به هم زدن چایی و شربت استفاده می شود. نبات چوبی رنگی نیز یکی از انواع محبوب آن است که معمولا برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در برند های گوناگونی فروخته می شود. افرادی که تمایل به تهیه تعداد بالایی از این محصول را دارند می توانند اقدام به خرید فله ای و عمده آن کنند.

فروش نبات چوبی رنگی فله

دستور پخت نبات رنگی

دستور پخت نبات رنگی دستور پخت نبات رنگی چندان پیچیده نیست و به راحتی قابل تهیه است. اگر قصد تهیه این نبات را دارید می توانید از این دستور پخت استفاده کنید :

ابتدا داخل یک ظرف 500 گرم شکر ریخته و آن را با یک پیمانه آب مخلوط کنید, ظرف را روی حرارت بگذارید تا به جوش برسد. اکنون رنگ دلخواه خود را به آن اضافه کنید, در این مرحله می توانید از زعفران و یا رنگ های خوراکی موجود در بازار استفاده کنید تا محصول نهایی به رنگ دلخواه شما درآید. این محلول را مرتب هم بزنید تا حباب ها را روی سطح آن مشاهده کنید سپس اقدام به خاموش کردن شعله کرده و صبر می کنیم تا از حرارت مواد کم شود و پس از آن محلول را در قالب دلخواه خود بریزید و یک سیخ چوبی را به وسیله گیره در وسط آن نگه دارید.

اکنون مرحله تشکیل بلورهای نبات می رسد که این مرحله زمان زیادی می برد, برای تهیه بلورها و رسیدن به محصول نهایی باید حداقل یک هفته صبر کنید و در این مدت از جابه جایی و تکان دادن ظروف خودداری کنید. پس از گذشت این مدت نبات ها آماده مصرف هستند و می توانید آنها را از ظرف خود خارج کنید.

کارگاه تولید نبات چوبی زعفرانی مشهد

کارگاه تولید نبات چوبی زعفرانی مشهد کارگاه تولید نبات در شهر های بسیاری از جمله مشهد دایر شده است. تولیدکننده برتر این محصولات در شهر مشهد, نبات ها را در شرایط کاملا بهداشتی و مکانیزه تولید کرده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد. این نبات ها انواع گوناگونی نظیر نبات چوبی زعفرانی, نبات رنگی و نبات ساده دارند. دقت داشته باشید که نبات ها را حتما از فروشنده معتبر و کارگاه های بهداشتی تهیه فرمایید.

جهت دریافت اطلاعات مربوط به کارگاه تولید کننده نبات چوبی زعفرانی در مشهد با کارشناسان تماس بگیرید تا اقدام به راهنمایی بیشتر شما کنند. لازم به ذکر است که این نبات ها هم به صورت جزء و تعداد و هم به صورت عمده و فله ای قابلیت فروش دارند و در صورت خرید عمده می توانید از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوید.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *