مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین نقل زعفرانی در تبریز

نقل زعفرانی دارای چه ویژگی هایی است؟ آیا نقل های زعفرانی ارومیه در شهرهای مختلفی مانند تهران، تبریز و اصفهان نیز یافت می شود؟ آیا می توان گفت یکی از بهترین نقل های موجود در بازار است؟
نقل زعفرانی یکی از خوش رنگ ترین نقل های ارومیه به شمار می رود. که در شهرهای مختلفی مانند تبریز، اصفهان، تهران و بسیاری از شهرهای دیگر به وفور یافت می شود. و طرفداران خاص خود را دارد. و می توان گفت یکی از بهترین نقل های موجود در بازار به شمار می رود. و به خاطر اینکه از زعفران اصل ایرانی در تهیه آن استفاده می شود. دارای خواص بی شماری است.
خواص زعفران ایرانی
زعفران یکی از گرانترین محصولات ایرانی است. که از حدود ۲۰۰ گل آن می توان یک کیلو زعفران خشک شده به دست آورد. که برای کاهش درد معده، بی خوابی، افسردگی، کاهش چربی خون، آسم، سیاه سرفه، سنگ کلیه، تسکین دردهای ناشی از آرتروز و درد شکم موثر می باشد. و همچنین خون را تصفیه می کند. و برای اختلالات عصبی نیز مفید است.
در داخل نقل های زعفرانی ارومیه از مغز گردو، بادام و پسته نیز استفاده می شود. و همچنین نوع بدون مغز آن نیز وجود دارد. که هر کدام دارای قیمت های متنوعی هستند. که در این فروشگاه اینترنتی به صورت عمده در بسته بندی های مختلف ۲۵۰ گرمی، ۵۰۰ گرمی و یک کیلویی عرضه می شود.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *