مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آبنبات چوبی طرح رنگارنگ قلبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه آبنبات چوبی رنگارنگنمایندگی انواع طرح آبنبات چوبی خارجی

آبنبات ها یکی از خوشمزه ترین و شیرین ترین خوراکی هایی هستند که در بازار وجود دارند و در انواع طعم ها و مزه ها و شکل ها تهیه و تولید می شوند. از جمله طرح ها و مدل های بسیار پرفروشی که در بازار وجود دارد طرح رنگارنگ قلبی می باشد که از اسانس های انواع میوه تهیه می شود. شما می توانید برای خرید این محصول به این سایت که به فروش آبنبات چوبی طرح رنگارنگ قلبی می پردازد مراجعه کنید.

فروش آبنبات چوبی طرح رنگارنگ قلبی

طرز تهیه آبنبات چوبی رنگارنگ

طرز تهیه آبنبات چوبی رنگارنگ طرز تهیه آبنبات چوبی رنگارنگ به این شکل می باشد که:

مواد لازم برای تهیه این مدل آبنبات شامل موارد زیر است.

 1. شکر 
 2. شربت گلوکز
 3. انواع اسانس های خوراکی و طبیعی دلخواه
 4. ترافل های رنگی 
 5. چوب های مخصوص آبنبات
 6. دماسنج آبنبات

مراحل تهیه این خوراکی هم به ترتیب در زیر بیان می شود:

 1. در ابتدا باید دو ورق روغنی مخصوص را بر روی سطحی که می خواهیم روی آن کار کنیم قرار داد.
 2. در داخل یک ظرف بزرگ مقداری یخ می اندازیم و می گذاریم تا در یک گوشه باقی بماند.
 3. در این مرحله شکر را با مایع گلوکز و مقدار کمی آب در یک ظرف مخلوط می کنیم و روی حرارت ملایم می گذاریم و دماسنج را در داخل آن قرار می دهیم.
 4. مقدار شعله ی گاز را افزایش می دهیم تا مخلوط مورد نظر به جوش بیابد و اصلا آن را تا زمانی که تمام دانه های شکر آب نشده باشند از هم زدن آن نباید دست بکشید زیرا ممکن است ته بگیرد و یا شکر به طور کامل آب نشود و برای اینکه شکر زودتر آب شود می توانید با یک قلموی مخصوص و کوچک که به آب آغشته شده است دور ظرف را نمدار و خیس کنید انجام داد مداوم این کار سبب می شود تا دانه های شکر زودتر حل شوند.
 5. مخلوط حاضر را در حدود تقریبا ۵ تا ۷ دقیقه بگذارید تا بجوشد و زمانی که دماسنج موجود در آبنبات دمای ۳۱۰ درجه را نشان داد باید حرارت را خاموش کنید.
 6. ظرف را به سرعت در درون ظرف یخ به مدت چند ثانیه قرار دهید و زمانی که مقداری مایع خنک شد از یخ درآورده و کم کم اسانس ها را به آن اضافه کنید و هم بزنید.
 7. مایع و شربت حاصل شده را به شکل دلخواه بر روی کاغذ روغنی با فاصله و قطر مناسب بریزید و چوب را در وسط آن قرار دهید و ترافل های رنگی هم در این مرحله به ان اضافه کنید و بگذارید تا کاملا سفت و آماده شود.

نمایندگی انواع طرح آبنبات چوبی خارجی

نمایندگی انواع طرح آبنبات چوبی خارجی امروزه به دلیل بالا رفتن میزان تقاضا برای تهیه و خرید آبنبات چوبی خارجی بر تعداد نمایندگی انواع طرح آبنبات چوبی خارجی افزوده شده است تا بتوانند پاسخ گوی نیاز بازار باشند.

افرادی که در نمایندگی آبنبات چوبی کار می کنند باید این نکات را مورد توجه قرار دهند که محصول با کیفیت و درجه یک را با تاریخ مصرف مناسب و بسته بندی های بهداشتی در اختیار خریداران قرار دهند.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *