مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات نبات بسته بندی درجه یک و باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات نبات از ایران

آیا می دانستید که ایران صادرات یکی از محصولات خوب و باکیفیت که به کشور های دیگر انجام می دهد، نبات است؟ نبات درجه یک و مرغوب به صورت بسته بندی به کشور های مختلف صادر می شود؟
نبات همانند شکر و قند، یکی از شیرین کننده هایی است که در ایران استفاده بسیاری دارد و در واقع می توان گفت که خواستگاه نبات‏ٌ، کشور ایران می باشد. مخلوطی از شکر و آب که به صورت اشباع درآمده باشد و به مدت زمان در حدود یک هفته استراحت داده شده باشد، نبات گفته می شود. هرچند در تهیه نبات، شکر زیادی مصرف شده است، اما خواص درمانی بسیار نبات سبب شده تا مورد توجه بسیاری از مصرف کننده ها قرار گیرد. برای اینکه نبات درجه یک و باکیفیت باشد، باید در تهیه آن از شکر مرغوب که به صورت سنتی و طبیعی به دست آمده استفاده شود. در غیر اینصورت، نبات نمی تواند از نظر کیفیتی، حرفی برای گفتن داشته باشد.

صادرات نبات از ایران

چون ایران تولید کننده اصلی نبات در جهان به شمار می رود، بخش قابل توجهی از نبات تولیدی خود را برای صادرات در نظر می گیرد. نباتی می تواند در زمره محصولات صادراتی قرار گیرد که از کیفیت بسیار بالا برخوردار باشد و تمامی استاندارد ها و مسائل بهداشتی در تهیه آن به کار گرفته شده باشد. در غیر اینصورت، صادرات نبات از ایران به کشور های دیگر ممکن نخواهد بود.
مسئله دیگری که در صادرات نبات باکیفیتشرط محسوب می شود، نوع بسته بندی آن است. بسته بندی نبات باید به گونه ای باشد که نه تنها استاندارد بوده و در طولانی مدت بتواند نبات را به شکل اولیه حفظ کند، بلکه باید دارای ظاهری زیبا هم باشد. زیرا می دانید که نوع بسته بندی و طراحی که در ساخت آن به کار گرفته شده است، باید به گونه ای باشد که خریدار را به خود جذب کرده و محصول در بازار به خوبی به فروش برسد. نبات صادراتی نوعی نبات درجه یک در بازار به شمار می رود و حتی افراد ایرانی هم می توانند با پرداخت هزینه بیشتر در ازای کیفیت بالای نبات، نوع بسته بندی و مواردی از این قبیل، نبات صادراتی را از بازار داخلی ایران خریداری کنند.
بیشتر نبات های صادراتی در ایران به عنوان نبات مجلسی که مناسب پذیرایی از میهمان می باشد مورد استفاده قرار می گیرد و دارای انواع مختلفی هم هست که چند نمونه از آن در زیر معرفی شده است:

  • نبات چوبی که از دو نوع سفید و زعفرانی تشکیل شده.
  • نبات پرده که اغلب از نوع ساده می باشد.
  • نبات کاسه ای
نبات صادراتی

برخی از کارخانه های تولید کننده نبات که در ایران فعالیت دارند، برای تنوع بخشیدن به محصولات خود و همچنین جذب بیشتر مشتری، نبات با طعم های مختلف را هم به بازار عرضه می نمایند. نبات زنجبیلی، نبات زعفرانی، نبات هل دار و از این قبیل، نبات های طعم داری هستند که در بازار فروش ایران هم به صورت معمولی و هم به شکل صادراتی یافت می شوند.
برای خرید نبات بسته بندی درجه یک و باکیفیت، لازم است ابتدا در رابطه با کارگاه و یا کارخانه تولیدی، اطلاعات کاملی به دست آورده و از مرغوبیت محصولات اطمینان کامل پیدا کنید و در نهایت به خرید نبات بسته بندی که حال به صورت تکه ای، چوبی و … می باشد، اقدام نمایید.
صادرات درجه یکاز ایران، بر عهده شهر هایی از قبیل یزد می باشد که در زمینه تولید و عرضه نبات مرغوب و باکیفیت، حرف اول را در ایران و جهان زده و نبات تولیدی در این شهر ها از نظر کیفیتی در درجه اول قرار دارند.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *