مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرات نبات شهد بهار

شرکت نبات شهد بهار

شرکت شهد بهار از سال چند شروع به فعالیت کرده است؟ این شرکت تا حالا به چند کشور صادرات داشته است؟ محصولات این شرکت شامل چه نوع نبات هایی هستند؟
شرکت شهد بهار از سال ۲۰۱۴ شروع به فعالیت در عرصه ی صادرات نبات گذاشته است، که خوشبختانه با موفقیت های روبه رو شد مواجه است، صادرات این شرکت تا الان که ۲۰۱۸ هستیم به بیش از ۱۰ کشور ثبت شده است، این کشورها نظیر آلمان، کاندا، آمریکا، قطر، تایوان و… می باشند.
انواع نبات شهد بهار
شهد بهار از انواع بسته بندی بی نظیری در ابعاد و اوزان مختلف بسته بندی شده اند، که از بهترین شرکت های صادراتی در ایران می باشند و نبات های بی نظیری با بسته بندی خیلی شیک توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده، که از شیک ترین این محصولات می توان به نبات تک نفره شهد بهار اشاره کرد که مصرف کنندگان این محصول در بازارهای داخلی و همچنین بازارهای خارجی مثل هتل های مجلل، آژانس های هواپیمایی، راه آهن ها، جلسات بزرگ و سمینارها می باشند، چون استفاده از نبات تک نفره در این محل ها بسیار راحت و شیک است، به شما مصرف کنندگان عزیز توصیه می کنم حتما از این محصول با ارزش استفاده نموده و به لذت کافی در میان خانواده و دوستان خود برسید.
هدف شرکت شهد بهار
به گفته ی آقای مجید شریفی مدیر عامل شرکت شهد بهار، که نبات یکی از ضروری ترین محصول هر خانواده ایرانی می باشد، که این محصول علاوه بر جنبه دارویی به دلیل همراه بودن با زعفران می توان به عنوان یک محصول خوشمزه کادویی اشاره کرد.
به گفته ایشان نبات چوبی از بهترین چوب های ایرانی استفاده شده و ارگانیک می باشند و همچنین نبات شاخه ای از نخ پنبه ای صدرصد استفاده شده و ایشان تاکید دارند که زعفران استفاده شده در این نبات ها به صورت رشد طبیعی می باشد که این ها بهترین گزینه ها برای تولید نبات درجه یک و در نهایت افزایش فروش می باشد.
ایشان اشاره کردند که هدف از تولید باکیفیت نبات علاوه بر صادرات راحت تر این محصول شناساندن این محصول به تک تک مصرف کننده ایرانی می باشد، که کشور ایران حق دارد محصولات درجه یک ایرانی مصرف کند و این امر باعث پیشرفت فرهنگ اقتصادی کشور می شود.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *