مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی نبات زعفرانی شهدبهار

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید نبات زعفرانی در ایرانکارخانه تولیدی نبات شهدبهار

آیا در رابطه با شرکت تولیدی نبات که با نام تجاری شهدبهار محصولات خود را به بازار عرضه می کند اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید که نبات زعفرانی در لیست محصولات تولیدی این شرکت وجود دارد یا نه؟
با توجه به اینکه نبات یکی از محصولات اصیل ایرانی به شمار می رود، مسلم است که تولید آن به صورت گسترده ای در کشور انجام پذیرد. نبات علاوه بر اینکه در مجالس و میهمانی ها به عنوان یک سمبل شادی شناخته می شود، دارای خواص درمانی بسیاری بوده و می توان با مصرف آن به شکل های مختلف، از شر بیماری های زیادی رهایی یافت.
در زمان های دور، نبات تنها با ترکیب و به رسیدن به نقطه اشباع شکر و آب تهیه می شد. اما امروزه در تولید نبات، اسانس و طعم دهنده های زیادی هم مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از شناخته شده ترین نبات هایی که امروزه در ایران مصرف می شود و اغلب آن را با نام نبات مجلسی می شناسند، نبات زعفرانی است.
نبات زعفرانی به شکل های ظاهری متفاوتی در بازار یافت می شود که برخی از آن ها عبارتند از:

 • نبات پرده زعفرانی
 • نبات چوبی زعفرانی
 • نبات شاخه ای زعفرانی
و … .

تولید نبات زعفرانی در ایران

درست است که نبات ایرانی را اغلب از نبات های تولیدی در شهر یزد و یا مشهد می شناسند، اما امروزه در شهر های بسیاری کارگاه های نبات ریزی فعالیت خود را آغاز کرده اند و بهترین نبات های زعفرانی و معمولی را به بازار فروش عرضه داشته اند.
نبات زعفرانی در ایران، به دلیل داشتن طبع گرم، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده و افرادی که به میهمانان خود بسیار اهمیت می دهند، از نبات زعفرانی برای پذیرایی از میهمانان استفاده می کنند. به همین دلیل است که از نبات زعفرانی به عنوان نبات مجلسی هم یاد می شود.
خط تولید نبات زعفرانی، دقیقا شبیه به نبات های معمولی است و تنها تفاوت در تولید این دو نمونه از نبات، وجود گیاه زعفران در نبات زعفرانی است.
به دلیل اینکه زعفران را طلای سرخ می نامند و قیمت بالایی هم در بازار فروش دارد، مسلما نباتی که در تهیه آن از زعفران استفاده شده است هم قیمت بالایی خواهد داشت.
در ادامه کارخانه تولیدی نباتی به شما معرفی خواهد شد که مسلما اسم آن را شنیده و یا محصولات تولیدی اش را در مغازه های عرضه قند و نبات دیده اید.
نبات شهدبهار

کارخانه تولیدی نبات شهدبهار

در شهر قم، کارخانه ای فعالیت خود را در زمینه تولید نبات زعفرانی آغاز کرده است و محصولاتش را با نام تجاری شهدبهار به بازار عرضه می نماید.
از محصولات تولیدی کارخانه نبات زعفرانی شهدبهار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • نبات چوبی زعفرانی تک نفره
 • نبات چوبی زعفرانی مناسب برای کادو
 • نبات چوبی ترکیبی بسته بندی کوچک و بزرگ
 • نبات چوبی زعفرانی بسته بندی کوچک و بزرگ
 • نبات چوبی زعفرانی مخصوص صادراتی
 • نبات چوبی سفید کریستال
 • نبات شاخه زعفرانی کادویی
 • نبات شاخه قلمی اعلاء
و غیره.
محصولات تولیدی این شرکت بسیار متنوع بوده و کسانی که عادت دارند نبات مرغوب و خوبی را خریداری کرده و مصرف نمایند، پیشنهاد می شود حتی برای یکبار، نبات شهدبهار را تهیه نمایند.
بهترین نوع نباتی که می توانید از میهمانان خود به بهترین شکل پذیرایی کنید، نبات شهدبهار است.
مسئله ای که در خصوص نبات شهدبهار بسیار مورد توجه قرار گرفته است، چوب های طرح دار و زیبایی است که نام شرکت نبات شهدبهار بر روی آن حک شده و در تولید نبات چوبی های زعفرانی و سفید استفاده شده است. توجه داشته باشید که استفاده از نی چوبی در تولید نبات های نی دار، نشان می دهد که کارخانه تولیدی به بهداشت محصول بسیار توجه کرده و نی های پلاستیکی را در تولید نبات چوبی به کار نگرفته است.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *