مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید نبات چوبی طعم دار جعبه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه نبات چوبی طعم دار خانگیتولید انواع نبات چوبی رنگی گیاهی

نبات چوبی طعم دار جعبه ای در بازار فروش دارای خرید فوق العاده می باشد. کیفیت عالی و اصل بودن این محصول باعث افزایش خرید نبات چوبی نسبت به محصولات مشابه شده است. خرید این محصول به روش های مختلفی اعم از عمده و تکی انجام می شود که هر کدام از این روش ها از قیمت متغیری برخوردار هستند. برای مثال قیمت خرید عمده بسیار ارزان تر و مناسب تر از خرید تکی می باشد. 

خرید نبات چوبی طعم دار جعبه ای

طرز تهیه نبات چوبی طعم دار خانگی

طرز تهیه نبات چوبی طعم دار خانگی نبات از جمله شیرین کننده مصنوعی و می باشد که دارای خاصیت های فراوانی است. نبات به دو روش صنعتی و خانگی تهیه می ود که در این قسمت درباره ی طرز تهیه این محصول به روش خانگی توضیحاتی ذکر خواهیم کرد. برای تهیه نبات چوبی طعم دار به روش خانگی به موادی همچون: آب، شکر، رنگ خوراکی مخصوص و انواع اسانس نیاز داریم. 
در ابتدا یک پیمانه آب را درون ظرفی ریخته و روی اجاق قرار دهید تا به جوش آید. سپس در مرحله ی بعد سیخ چوبی را در داخل ظرف آب قرار دهید تا کمی نمناک شود و بعد آن را با کمی شکر آغشته کنید و پس از آغشته کردن، آن را کمی تکان دهید تا شکرهای اضافه ریخته شود. شکر باقی مانده را در ظرف آب جوش ریخته و اجازه دهید تا کاملا شکر حل شود و به جوش آید. 
پس از رسیدن محلول به غلظت مورد نظر به مقدار لازم اسانس دلخواه خود را به آن محلول اضافه کنید و آن را از روی حرارت بردارید. سپس رنگ مورد نظر را به آن اضافه کنید و از طریق یک شیشه مربا سیخ چوبی را با نخ از درب آن آویزان کنید و محلول را درون آن بریزید. این محصول طی یک هفته با تبخیر شدن شکر موجود در آن به نخ و سیخ چوبی جذب می شود. 

تولید انواع نبات چوبی رنگی گیاهی

تولید انواع نبات چوبی رنگی گیاهی خوشبختانه در کشور ایران تولید نبات چوبی رنگی گیاهی به طور گسترده و فراوان انجام می شود. نبات چوبی گیاهی رنگی در طعم ها و رنگ های مختلف تهیه می شود که هر کدام از این ها طرفدارهای مخصوص به خود را دارند. تولید نبات طعم دار باعث شده تا بیساری از افراد آن را جایگزین شیرین کننده های دیگر کنند. برای تولید این محصول از بهترین و درجه یک ترین مواد استفاده می شود. 
بهای خرید نبات چوبی رنگی به پارامترهای مختلفی اعم از: کیفیت و مرغوبیت، نوسانات بازار، مزیان عرضه و تقاضا، برند و مارک، وزن و اندازه، طعم و مزه، رنگ بندی، خرید عمده و تکی، روش تکی اعم از مستقیم و غیر مستقیم و غیره بستگی دارد. تمام این موارد ذکر شده در کاهش و یا افزای نرخ این محصول تاثیر مهم و بسزایی دارند. 

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *