مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آبنبات چوبی شیری کپل

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه آبنبات چوبی خانگیتولید انواع آبنبات چوبی کپل مغزدار

امروزه در کشور ما انواع مختلف آبنبات در طعم ها و مزه های عالی تولید می شود که یکی از این آبنبات های بسیار عالی و پرطرفدار آبنبات چوبی کپل می باشد. این آبنبات خوشمزه با توجه به طرفداران بسیار زیادی که دارد فروش آن هم عالی می باشد همچنین این آبنبات خوشمزه را به دو صورت عمده و جزئی و یا به صورت مستقیم و غیر مستقیم و یا سنتی و غیر سنتی خریداری می شود.

خرید آبنبات چوبی شیری کپل

طرز تهیه آبنبات چوبی خانگی

طرز تهیه آبنبات چوبی خانگی برای طرز تهیه و تولید آبنبات چوبی می توان به چند صورت اقدام کرد و این آبنبات با توجه به طرفدار بسیار زیادی که دارد مخصوصا برای بچه ها می توان در خانه هم برای آن ها تهیه کرد. 

برای تهیه آبنبات چوبی به چند وسایل و چند نکته که بسیار مهم می باشد توجه داشته باشید. وسایل مورد استفاده در آبنبات دماسنج برای در نظر گرفتن دمای آبنبات و قالب از مهم ترین وسایل مورد استفاده می باشد.

بر روی قالب آبنبات چوبی مقدار کمی روغن اسپری می کنیم. و بعد از آن با یک دستمال تمیز بر روی روغن و قالب می کشیم تا یک لایه بسیار کمی روغن در آن بماند. 

سپس آبنبات را داخل قالب ها قرار می دهیم. و بعد از آن شکر، شربت ذرت و آب را داخل تابه بر روی حرارت نسبتاً بالا قرار می دهیم. در زمانی که مخلوط ها در حال جوشیدن بود آن از روی حرارت بر می داریم و طعم دهنده دلخواه را اضافه می کنیم. این مخلوط بسیار خوشمزه را داخل قالب می گذاریم و در این هنگام باید مطمئن شد که آبنبات تمامی قالب را فراگرفته است. 

حالا می گذاریم مخلوط کاملا خشک شود سپس آن را از قالب جدا می کنیم. آبنبات ما آماده می باشد. 

تولید انواع آبنبات چوبی کپل مغزدار

تولید انواع آبنبات چوبی کپل مغزدار امروزه در کشور ما انواع مختلف شرکت ها و تولیدی هایی وجود دارد که انواع مختلف آبنبات هارا  از جمله آبنبات چوبی کپل مغز دار  را تولید می کنند. 

این آبنبات بسیار خوشمزه در تولیدی ها با توجه به دستگاه های مدرن تولید می شود و به صورت بسته بندی های بسیار شیک و عالی در و طعم های مختلف به بازار و نمایندگی های عرضه و فروش به فروش می رسد. 

با توجه به این که آبنبات مغزدارطرفدار بسیار زیادی دارد تولید آن بیشتر می باشد. 

همچنین این آبنبات بسیار خوشمزه را که کودکان و نوجوانان طرفدار آن هستند در منزل هم می توان  با کمترین هزینه و وسایل مورد نظر و طعم آن  تهیه کرد و همچنین این آبنبات یک شغل بسیار عالی و پر درآمد برای افراد و نوجوانان و جوانان می باشد که حتی در منزل هم می توان تهیه و در بازار به فروش رساند. 

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *