مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده نبات مجلسی صادراتی در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کننده نبات نهنگ در اصفهانمحصولات کارخانه نبات اصفهان

آیا می توانید تولید کننده نبات اصفهان را معرفی نمایید؟ به نظر شما، در این مجموعه تولیدی، نبات مجلسی و نبات صادراتی هم آماده سازی می شود؟ چه نوع نبات هایی در این مجموعه تولید می گردد؟
علاوه بر شهر هایی همچون مشهد و یزد که در زمره اصلی ترین تولید کنندگان نبات در ایران قرار گرفته و همیشه محصولات مرغوب و خوبی را به بازار عرضه کرده اند، اصفهان هم می تواند به جمع بهترین تولید کنندگان نبات سنتی ایرانی بپیوندد. با این تفاوت که اغلب تولیدی های نبات در شهر های مشهد و یزد، کارگاه ها و کارخانه هایی می باشند که به روش های سنتی نبات ایرانی را تولید می کنند، اما کارخانه نبات اصفهان، با به کارگیری بهترین دستگاه ها و تجهیزات تولیدی، نبات مرغوب و درجه یک را به بازار عرضه می نماید. اما این مسئله چیزی از ارزش و کیفیت محصولات تولیدی این تولید کنندگان کم نخواهد کرد.
در اینجا قرار است به معرفی مرکز تولید نبات اصفهانپرداخته شده و بخشی از لیست محصولات تولیدی آن به خریداران ارائه شود.

تولید کننده نبات نهنگ در اصفهان

شاید تا به حال، با نام تجاری نهنگ رو به رو شده باشید. این کارخانه تولیدی که فعالیت خود را در استان اصفهان آغاز کرد، حدود ۲۵ سال از تاسیس آن می گذرد. البته در حدود یک دهه است که این مجموعه، محصولات تولیدی خود اعم از نبات، آبنبات و پولکی در انواع و اقسام مختلف را با نام تجاری نهنگ به بازار عرضه می نماید.
نبات نهنگ اصفهان، می تواند در ردیف مرغوب ترین نبات های تولیدی در ایران به شمار رود. چراکه در خط تولید نبات در کارخانه نهنگ اصفهان، بهترین مواد اولیه از قبیل زعفران ایرانی به کار گرفته می شود.
همچنین توجه داشته باشید، یکی از ویژگی هایی که سبب شده تا این کارخانه تولیدی بازار فروش خوبی را به خود اختصاص دهد، ترکیب هنر و بسته بندی در عرضه انواع نبات تولیدی توسط این مجموعه می باشد. با مشاهده عکس هایی از نبات نهنگ، می توانید از این موضوع درک بهتری داشته باشید.

تولید کننده نبات
نبات مجلسی
نبات صادراتی

محصولات کارخانه نبات اصفهان

اغلب نبات هایی که در این مجموعه تولید می گردد، با عنوان نبات مجلسی و یا نبات صادراتی شناخته می شود. زیرا کیفیت همگی در رده بالایی قرار داشته و همچنین نوع بسته بندی به گونه ای است که نه تنها در بازار داخلی ایران، بلکه در بازار خارجی هم سبب جذب مشتری خواهد شد.
به منظور معرفی محصولات کارخانه نبات اصفهان که با برند نهنگ انواع نبات های تولیدی خود را در بازار توزیع می کند، لیست زیر در نظر گرفته شده است:

  • نبات شاخه زعفرانی ۷۰%
  • نبات شاخه زعفرانی ۳۰%
  • نبات نی دار طعفرانی مخصوص
  • نبات نی دار زعفرانی کریستال
  • نبات شاخه زعفرانی ممتاز
  • نبات شاخه زعفرانی درجه ۱
  • نبات شاخه سفید مخصوص
  • نبات بدنه زعفرانی مخصوص

تمامی این نبات ها در بسته بندی های کوچک، متوسط و بزرگ، توسط تولید کننده نبات اصفهان به بازار عرضه می شود. در این کارخانه نبات سازی، نبات های زعفرانی بر دو نوع هستند:

  1. نبات هایی که در مواد اولیه تولیدی آن ها زعفران استفاده شده است.
  2. نبات هایی که تنها قسمت رویی آن ها به کمک زعفران رنگ شده است.

نبات نوع اول را نبات زعفرانی گفته و نبات دوم با نام نبات بدنه زعفرانی شناخته می شود. مسلم است که چون مقدار زعفران استفاده شده در این دو نوع نبات متفاوت می باشد، قاعدتاً قیمت خرید و فروش آن در بازار هم متفاوت خواهد بود.
خوشبختانه شرکت نبات نهنگ اصفهان، دارای وب سایت رسمی در فضای مجازی بوده و افراد می توانند با سر زدن به این سایت، هم با محصولات متنوع این مجموعه آشنا شده و هم اینکه برای خرید اینترنتی اقدام نمایند. اگر به دنبال خرید نبات مجلسی و یا نبات صادراتی درجه یک و مرغوبی هستید، نبات نهنگ می تواند به انتظارات شما پاسخ خوبی بدهد.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *