مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده نبات تک نفره چوبی سلفون دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با شیوه سنتی تولید نباتفروش نبات چوبی سلفون دار تک نفره زعفرانی

نبات علاوه بر جنبه درمانی ، جنبه عقیده ای نیز دارد . عده ی بسیاری از نبات به عنوان سوغات از اماکن و شهر های متبرکه استفاده می کنند . برای تولید نبات به روش سنتی ، مواد و وسایل خاصی مورد نیاز است .  تولیدکنندگان و فروشندگان زیادی به عرضه و فروش نبات چوبی تک نفره سلفون دار با وزن های متفاوت پرداخته اند ، در حقیقت تولید نبات چوبی یکی از مشاغل پر درآمد است .
تولید کننده نبات تک نفره چوبی سلفون دار

آشنایی با شیوه سنتی تولید نبات

آشنایی با شیوه سنتی تولید نبات

نبات ماده ای است که عموما به دلیل شیرین بودن آن ، مورد استفاده قرار می گیرد . ماده اصلی در تولید نبات ، شکر است . استفاده از نبات علاوه بر جنبه درمانی ، جنبه اعتقادی نیز دارد . برای تولید نبات به روش سنتی وسیله هایی از قبیل دیگ برای بخت که عموما از جنس مس هستند ، یک صافی از جنس پارچه، پمپ برای انتقال شربت ، سینی و . . . نیاز است . ناگفته نماند که وسایل لازم برای تولید نبات به روش سنتی به شخص تولید کننده و میزان حجم تولیدی آن بستگی دارد . مواد مورد نیاز برای تولید نبات آب ، شکر ، سدیم هیدروسولفیت و . . . است . در روش سنتی ابتدا دیگ ها را از آب پر می کنند و در درجه 50 تا 55 درجه سانتی گراد حرارت داده می شوند ، سپس نبات های ضایعاتی را داخل آن ها می ریزند و توسط همزن های برقی بزرگ ، خوب مخلوط می شوند . بعد از آن شکر را به مخلوط اضافه می کنند و عملیات همزدن مجدد ادامه پیدا می کند . بعد از حل شدن مواد ،سپس سفیده تخم مرغ به مواد داخل دیگ ها اضافه می شود. مقداری از سود را در آب حل کرده سپس آن را به مواد اضافه می کنند . بعد از رد کردن مواد از درون صافی ، آن را به گرمخانه ای که  از قبل  آماده شده است ،منتقل می کنند . عملیات لازم برای تولید نبات چوبی مانند تمام مراحل تولید نبات است اما در تولید نبات چوبی از چوب به عنوان پایه ای استفاده می شود تا بلور های نبات حول چوب شکل بگیرند . بعضی از تولیدکنندگان نبات ، نبات طعم دار تولید می کنند . نبات زعفرانی تک نفره یا چوبی یکی از نبات های طعم دار پر طرفدار است .

فروش نبات چوبی سلفون دار تک نفره زعفرانی

فروش نبات چوبی سلفون دار تک نفره زعفرانی میزان استفاده مردم ایران از نبات چوبی به عنوان سوغات از اماکن متبرکه به دلیل داشتن روحیه اعتقادی به امامان و ائمه ، نسبت به بقیه کشور ها بسیار بیشتر است ، بنابراین فروش نبات های چوبی سلفون دار به عنوان یکی از پردرآمدترین شغل ها به حساب می آید . فروش نبات چوبی تک نفره در بسته بندی های متفاوت با وزن های مختلف مانند 200 گرمی ، 400 گرمی و بعضی از آن ها به صورت 12 عددی ، 16 عددی و . . . به فروش می رسد .

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *