مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت انواع آبنبات بجنورد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارگاه نبات ریزی و آبنبات بجنوردقیمت آبنبات بجنورد در بازار

انواع آبنبات بجنورد با توجه به مواد و چاشنی های مورد استفاده در آن، قیمت تمام شده متفاوتی را برای هر کدام ایجاد کرده، جهت آگاهی از آخرین قیمت آبنبات، باید با تولید کنندگان بازار روز آن در ارتباط باشید.
مسلماً کسانیکه در ایران زندگی می کنند، با آبنبات بجنورد آشنایی کامل دارند. آبنبات بجنورد نوعی آبنبات سنتی به شمار رفته و به عبارتی، سوغات بجنورد محسوب می شود. ساختار آبنبات بجنورد بسیار ساده بوده و در کنار همین سادگی، طعم و مزه باورنکردنی این نوع از آبنبات، سبب شده تا بسیاری به آن جذب شوند.
از نظر ظاهری، آبنبات بجنورد اصولاً به شکل لوزی و یا مربعی بوده که به رنگ سفید هم می باشد. بر خلاف آبنبات های دیگر موجود در بازار که حالت سختی دارند، این آبنبات بسیار نرم بوده و به راحتی قابل خوردن می باشد.
دو ماده اصلی که در تولید آبنبات بجنورد به کار گرفته می شود، آب و شکر می باشد. البته امروزه که آبنبات بجنورد در طعم و مزه های مختلف به بازار عرضه می گردد، طعم دهنده های مختلف، عصاره گیاهان و یا میوه ها هم در لیست مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه آبنبات بجنورد قرار گرفته است.
تعریفی کلی در خصوص آبنبات بجنورد به شرح زیر است:
آبنبات شکر پنیر یکی از تنقلاتی است که در خود منطقه خراسان شمالی معمولا در کنار نوشیدن چای به عنوان شیرینی چای مورد استفاده قرار می گیرد و جزوه لاینفک آن است و برتری آن نسبت به قند در این است که شکر کمتری در ساخت آن استفاده می شود و همچنین در ترکیبات طعم دار آن از مواد و چاشنی های گیاهی که خواص دارویی و غذایی مناسبی دارند استفاده شده تا به عنوان یک شیرینی مغذی و گرم مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت آبنبات بجنورد

کارگاه نبات ریزی و آبنبات بجنورد

اغلب در کارگاه هایی که به عنوان کارگاه نبات ریزی شناخته می شوند، آبنبات بجنورد تهیه می گردد. بدین صورت که ابتدا شکر به همراه آب بر روی حرارت آنقدر مخلوط می شود تا به ماده اشباعی تبدیل گردد.
این ماده بر روی میز های مخصوص که سنگ نام گرفته است، پهن شده و مدت زمانی برای سرد شدن آن در نظر گرفته می شود.
در ادامه دو نیروی کار، آنقدر شیره به دست آمده از شکر و آب را ورز می دهند تا سفید شود. سپس آن را برش داده و باز هم برش ها را ورز می دهند.
در نهایت، ماده به دست آمده را با اسانس های مختلف مخلوط کرده و آبنبات بحنورد که با نام آبنبات شکر پنیر شناخته شده می باشد، آماده بسته بندی می باشد.
بسته بندی هایی که در کارگاه آبنبات سازی برای آبنبات بحنورد در نظر گرفته می شود، وزن هایی بین ۶۵۰ تا ۷۰۰ گرم داشته و افراد می توانند انواع آبنبات بجنورد در طعم و مزه های مختلف را در این بسته بندی های خریداری کنند.
انواع آبنبات بجنورد موجود در بازار، با طعم های زیر عرضه می گردد:

 • آبنبات با طعم آناناس
 • آبنبات با طعم پرتقال
 • آبنبات با طعم لیمو
 • آبنبات با طعم نارگیل
 • آبنبات با طعم زعفران
 • آبنبات با زعم دارچین
 • آبنبات با طعم پسته

و … .

قیمت آبنبات بجنورد در بازار

آبنبات بجنورد در بازار فروش ایران و حتی کشور های خارجی، فروش خوبی دارد. زیرا این نوع از آبنبات هم سالم بوده و هم اینکه به راحتی قابل خوردن می باشد.
اگر شما می خواهید از آخرین قیمت آبنبات بجنورد در بازار فروش ایران و کشور های مختلف مطلع شوید، سایت ها و فروشگاه های مجازی می توانند به بهترین نحو شما را یاری برسانند.
در خصوص قیمت انواع آبنبات بجنورد، مسائل زیادی وجود دارد که هر یک به گونه ای تاثیر بر قیمت آن در بازار فروش خواهد گذاشت. از جمله موضوعات اثرگذار بر قیمت آبنبات بجنورد در بازار، می توان موارد زیر را نام برد:

 1. میزان عرضه و تقاضا برای آبنبات بجنورد در بازار
 2. مقدار صادرات این محصول به کشور های مختلف
 3. نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید آبنبات بجنورد
 4. خط تولید و طرز تهیه آبنبات مورد نظر
 5. نوع بسته بندی و عرضه آن به بازار فروش

و از این قبیل موارد.
البته توجه داشته باشید که خرید عمده آبنبات بجنورد هم می تواند تاثیر زیادی بر قیمت نهایی آبنبات در مراکز فروش و فروشگاه های عرضه کننده داشته باشد.

سارا سجادی

من در حوزه ابنبات مشغول به کار هستم

 

مجموعه کاندیا شما را به خرید بهترین محصولات نبات و آبنبات چوبی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *